Cevat Şakir Mah. Hoca Ahmet Yesevi Sok. No:14 Bodrum, Muğla
Bizi Arayın: 0 553 980 4582

BAHÇE SULAMA SİSTEMLERİ

Bahçe Sulama Sistemleri

Bahçenizdeki ağaç, süs bitkisi, çim vb. canlı bitkilerinizi en iyi şekilde korumak ve beslemek teknik personellerimizin 12 ay kontrolü eşliğinde sizlere en güzel ve bakımlı bahçenin keyfini sürmeyi garanti eder.

Tatilde olduğunuzda bile, bahçeniz için endişelenmeniz gerekmez: Bahçe sulma sistemlerimizin ( Opsiyonel) kontrol üniteleri sulama sisteminizi tam olarak planlamasına uygun şekilde çalıştırır.

En uzak noktalara kadar sulama kolaylığı: Geniş çeşitlilikte dairesel yağmurlama sistemi serimiz sayesinde, büyük ya da küçük, düz ya da eğimli herhangi bir bahçe için her zaman doğru çözümü bulacaksınız.

Yağmurlama Sistemi, her bir bitkiye ihtiyaç duyduğu su miktarını eşit şekilde dağıtarak verir. Yağmurlama Sistemi mikro damlama ile, klasik sulama işlemlerinin faydalı yönlerini bir araya getirir. Bu sistem 4 bara varan basınçla çalışır ve ½” PVC hortum ile damlama ve mikro püskürtme ağızlarına sahiptir. Aşırı basınca ve kir parçacıklarına karşı koruma sağlamak için basınç düşürücü bir filtre de takılabilir.  Yağmurlama Sistemi her türlü bahçeye uyumlu bir hale getirilebilir. Bahçenin gereksinimleri temelinde bir sulama kontrol sistemi sağlamak üzere  mükemmel bir uyum içinde çalışır.